Skip to main content

Baseny polipropylenowe – producent Remerpool

Wszyscy zasługują na relaks i odpoczynek od trudów codzienności – nie tylko podczas nielicznych dni urlopu, ale codzień! A my chętnie pomożemy spełnić marzenia o idealnym miejscu do odpoczynku. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klienta biznesowego, jednakże na naszą pomoc może liczyć każdy kto chciałby posiadać basen. Możemy wykonać dla Twojej hurtowni lub sklepu wyjątkowy, wysokojakościowy oraz piękny basen polipropylenowy w atrakcyjnej cenie.

Jako doświadczony producent tego typu konstrukcji, gwarantujemy duży wybór kształtów i rozmiarów, a także wytrzymałość realizacji oraz wysoką jakość!

Nasze baseny polipropylenowe – oferta konstrukcji

Zapewniamy naszym Klientom duży wybór basenów polipropylenowych. Można u nas kupić modele przystosowane do różnorodnych potrzeb. Proponujemy m.in. baseny polipropylenowe w kształcie:

  • kwadratu;
  • prostokąta;
  • koła;
  • zaokrąglonego prostokąta;
  • ściętego prostokąta;
  • niecki w stylu starożytnym;
  • litery L.

Oferujemy także duży wybór opcji schodów do zbiorników polipropylenowych, kolorów powłoki i innych! Chcemy zapewnić maksymalny relaks, dlatego dbamy także właśnie o dodatkowe wyposażenie. Oferujemy m.in. oświetlenie, ogrzewanie, zbiorniki wyrównawcze czy też zestawy filtracyjne, hydromasaż i wiele więcej!

Dzięki nam możesz więc zaproponować swoim Klientom wyjątkową, rozbudowaną ofertę, w której znajdą coś dla siebie.

Basen z polipropylenu – inwestycja na wiele lat

Proponujemy naszym Klientom baseny wykonane z polipropylenu, gdyż materiał ten ma cały szereg zalet, które przekładają się na długą żywotność konstrukcji. Polipropylen jest materiałem o wysokiej trwałości oraz odporności na obciążenie (wodę), uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Polipropylen jest także odporny na środki chemiczne (chlor) oraz czynniki zewnętrzne, w tym czynniki atmosferyczne. Jest więc idealny do budowy zewnętrznych zbiorników.

Ponadto polipropylen pozwala na elastyczność w projektowaniu zbiornika. Można łatwo dostosować kształt, rozmiar i głębokość basenu do indywidualnych preferencji – stąd duży wybór modeli w naszej ofercie.

Baseny polipropylenowe producenta REMERPOOL – zalety

Basen z polipropylenu to przede wszystkim konstrukcja komfortowa w użytku, która umożliwia wyjątkowy relaks! To jednak nie koniec zalet. Zbiorniki tego typu są również stosunkowo łatwe w montażu, w związku z czym ich budowa zajmuje niewiele czasu. A to sprawia, że można szybko cieszyć się relaksem nad wodą! Co więcej, baseny z polipropylenu charakteryzują się dobrą izolacyjnością termiczną. To oznacza, że utrzymują temperaturę wody na stosunkowo stałym poziomie, co może pomóc w zmniejszeniu zużycia energii do podgrzewania wody. Do największych zalet zbiorników polipropylenowych należy także łatwa konserwacja. Wymagają mniej środków chemicznych do utrzymania czystości wody, co może obniżyć koszty eksploatacji. W dodatku polipropylen jest materiałem ekologicznym, niewpływającym na ludzi oraz otoczenie.

REMERPOOL – prosty wybór i wymarzony relaks

Zapewniamy nie tylko wysokojakościowe, wygodne konstrukcje, ale przede wszystkim kompleksową obsługę. W REMERPOOL gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę Klienta oraz fachowe doradztwo. Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni model z polipropylenu do Twojej hurtowni lub sklepu i odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz mieć basen w ogrodzie?

Chcesz wiedzieć, jaka jest cena basenu ogrodowego?