Skip to main content

Baseny przelewowe – producent Remerpool

Jesteśmy doświadczonym producentem niecek basenowych. Dysponujemy niezwykle bogatym parkiem maszynowym. W procesie budowy stosujemy innowacyjne technologie. To wszystko sprawia, że nasza oferta jest niezwykle zróżnicowana i dostosowana do potrzeb Klientów biznesowych. Specjalnością naszej firmy z siedzibą w Bydgoszczy jest m.in. basen przelewowy – konstrukcja nowoczesna, funkcjonalna oraz atrakcyjna pod względem estetycznym.

Niecka przelewowa to system, który cenią sobie użytkownicy prywatni oraz przedsiębiorcy. Warto więc mieć ją w ofercie swojego sklepu.

Oferta basenów przelewowych producenta REMERPOOL

Niecki basenowe tego typu, należą do naszych najefektowniejszych propozycji. Ich konstrukcja pozwala na scalenie tafli wody z otoczeniem, co daje niezwykłe wrażenie estetyczne. Baseny przelewowe działają w ekologicznej i ekonomicznej technologii. Są wyposażone w rury odpływowe, system filtracji oraz dodatkowy zbiornik. Elementy te umożliwiają przeprowadzenie procesu zebrania wylanej wody, przefiltrowanie jej, a następnie ponowne wykorzystanie.

Baseny przelewowe od REMER, z siedzibą w Bydgoszczy, są wykonane z wytrzymałych materiałów oraz tworzyw, które pozwalają na wieloletnie użytkowanie. Mogą być dostosowane do potrzeb Klientów biznesowych pod względem:

  • wielkości – wymiarów;
  • kształtu – do wyboru są akweny prostokątne, kwadratowe, okrągłe i owalne oraz modele w kształcie zaokrąglonego prostokąta, litery L, ściętego prostokąta i w stylu starożytnym;
  • rodzaju schodów;
  • koloru – wykonujemy realizacje w różnych odcieniach szarości, niebieskiego oraz beżu;
  • dodatkowego wyposażenia — na specjalne życzenie możemy zamontować w akwenach oświetlenie, ogrzewanie i inne.

Baseny przelewowe – zastosowanie

Baseny przelewowe, które można zamówić u nas do swojej hurtowni lub sklepu, doskonale nadają się do branży rekreacyjno-turystycznej. Sprawdzą się m.in. w hotelach oraz ośrodkach SPA. Baseny przelewowe mogą być montowane zarówno w mniejszych, jak i większych pływalniach miejskich. Polecamy je także do sanatoriów, prywatnych szkół, szkół mistrzostwa sportowego oraz wielu innych obiektach.

Zalety basenu przepływowego

Akwen, jakim jest basen przepływowy, to dobry wybór do Państwa oferty. I to z kilku powodów. Przede wszystkim ze względu na wyjątkowe walory estetyczne, które zachwycą Klientów. Dzięki specyficznej budowie (zrównaniu poziomu wody z wysokością gruntu) pływające osoby mogą podziwiać widoki, a także swobodnie wchodzić i wychodzić ze zbiornika.

Do ogromnych zalet tego typu niecek basenowych należy też funkcjonalność, a konkretnie kwestie ekonomiczne i ekologiczne. Woda w tego typu zbiornikach jest regularnie zbierana oraz filtrowana. Nie trzeba więc pobierać nowej, czystej i jej marnować!

Atrakcyjna oferta dla hurtowni i sklepów

Możemy wykonać dla Państwa hurtowni lub sklepu różnego rodzaju zamówienia, nawet na kilka realizacji. Zapewniamy kompleksową usługę, pomoc działu obsługi Klienta w każdej sprawie oraz najwyższą jakość wykonania niecek basenowych. Każdy zamówiony przez Państwa basen przelewowy będzie wykonywany z wyjątkową dbałością o detale oraz dostarczony terminowo.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Chcesz mieć basen w ogrodzie?

Chcesz wiedzieć, jaka jest cena basenu ogrodowego?