Skip to main content

Kolory

W REMERPOOL jesteśmy świadomi, że basen powinien być starannie dopasowany do otoczenia, w którym się znajdzie – czy to hotelu, spa czy kompleksu sportowego. Najłatwiej jest osiągnąć taki efekt poprzez wybór koloru zbiornika. Barwa może bowiem całkowicie zmienić charakter niecki oraz sprawić, że basen będzie wspaniale harmonizował z otoczeniem. Oferujemy więc wykonanie zbiornika w jednym z aż ośmiu dostępnych kolorów!

Proponujemy eleganckie i subtelne odcienie, takie jak klasyczna biel (WHITE), spokojny błękit (STEEL BLUE) czy nieco bardziej intensywny ton niebieskiego – LIGHT BLUE. To standardowe propozycje, które sprawiają, że basen wygląda świeżo i przestronnie. Możemy również wykonać zbiorniki w nieco bardziej nasyconych kolorach takich, jak CARIBBEAN BLUE. Do nowoczesnych obiektów polecamy opcje LIGHT GREY, GREY oraz DARK GREY. Ofertę dopełnia przepiękny, ciepły odcień beżu (BEIGE), który przywodzi na myśl nadmorski piasek.

Nasi doradcy są gotowi służyć pomocą w doborze idealnego odcienia, by każdy projekt był idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

WHITE

STEELE BLUE

LIGHT BLUE

CARIBBEAN BLUE

LIGHT GREY / RAL 7035

GREY / RAL 7004

DARK GREY / RAL 7011

BEIGE / RAL 1015

Powyższe próbki kolorów są wyłącznie podglądowe. Monitory i wyświetlacze mogą wyświetlać kolory w różny sposób powodując różny odbiór barwy u oglądającego. Próbki mogą pomóc wstępnie wybrać kolor, jednak finalnie prosimy odwoływać się do próbnika kolorów producenta, który Państwu przedstawimy podczas rozmowy.

Chcesz mieć basen w ogrodzie?

Chcesz wiedzieć, jaka jest cena basenu ogrodowego?